එය තැන්පතු බෝනස්, මුදල් ආපසු ලබා ගැනීමට නැඹුරු වන අතර ඔබට යොමු කිරීමේ ක්‍රියාකාරකම් දිරිගැන්වීම් කළ හැකිය. ඒවා සියල්ලම මිත්‍රශීලී මිටි ඇති ආකර්ෂණීය දිරිගැන්වීම්. සිදුවීම් ස්ථානගත කිරීම, ඔබට ඔට්ටු ඇල්ලීමට අවශ්‍ය වන්නේ කුමන පරිමැච් අඩවියද පහසුද යන්නයි.

parimatch live chat

  • දිගුකාලීනව අථත්ය පාපන්දු මත පදනම් වූ බව ප්රකාශ කිරීම ආරක්ෂිතයි.
  • විශේෂඥ පැසිපන්දු ක්‍රීඩාව සමඟින්, හුදෙක් දින තිහක් පසෙකින් තබා, ඒ සියල්ලටම ජයග්‍රහණ, ජයග්‍රහණ එකතුව, MVP සහ ඒ සඳහා එම පුද්ගලයින් බේස්බෝල් අනාගත ඔට්ටු අල්ලන්නන් ලකුණු කිරීමට ඔබට හොඳ ශිෂ්‍ය නායක කාලයකි.
  • කෙසේ වෙතත්, ඔබට Pati-Fits වෙබ් අඩවිය තුළ ලියාපදිංචි ගිණුමක් තිබේ නම්, ඔබට එය ඔවුන්ගේ වෙළඳසැලෙන් අනෙකුත් බොහෝ ප්‍රවර්ධන මඟින් ලබා ගත හැක.
  • එවිට ඔබට නිසැකවම අන්තර්ජාල රක්‍ෂණ සේවාවේ Parimatch භාවිතා කිරීමට අවශ්‍ය වේ, ඔබේ පඩිය අහිමි වුවහොත් ඔබේ මූලික පඩියට ප්‍රතිපූරණයක් ලබා ගැනීමට ඔබට හැකි වේ.

බොහෝ විට, ආපසු ගෙවීම් සහ ඔබට පරිමාච් වෙත ස්ථාන ක්ෂණිකව සිදුවනු ඇත, එයින් අදහස් වන්නේ අවසරය ලබා දීමෙන් පසු ඔබේම සාමාජිකත්වය සඳහා ඔබට මුදල් ලැබෙනු ඇති බවයි. Parimatch පසුව ඔබගේ විස්තර බලා දැන් ඔබ වෙත නැවත පැමිණේ. ඔබට සාමාන්‍යයෙන් විකුණුම් දැකිය හැකි අතර, ක්‍රීඩා ඉසව් Globe Glasses සහ ගිම්හාන ඔලිම්පික් ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව වැනි විශාල ක්‍රීඩා ඉසව් ඇති Parimatch එක ටයි-ඉන් ඔබට පිරිනැමේ. Parimatch විසින් පිරිනමනු ලබන අනෙකුත් බොහෝ නිෂ්පාදන විකුණුම් සහ පිරිනමනු ලබන්නේ ‘මුදල් සමඟ වැඩ කරන්න’ වන අතර, ඔවුන් හමු නොවන විට පෝනි සටනකින් මුදල් ආපසු ලබා ගත හැකිය. 888sport 888sport ක්‍රීඩා ඉසව් සම්බන්ධයෙන් ඕනෑ තරම් දීමනා ඇති අතර ඔබට ඔට්ටු ඇල්ලීමට සහ ඔබට ප්‍රසාද දීමනා ලබා දීමට ඔබට අවස්ථාවන් ලැබෙනු ඇත.

ආරම්භක පියවර සම්පූර්ණ කර ඇති අතර ඔබට මුදල් ලැබෙනු ඇත, ඔබට ක්‍රීඩා ඉසව් සඳහා ඔට්ටු ඇල්ලීමට උපකාර කිරීමට කෙනෙකුට ඒවා භාවිතා කළ හැකිය. අද, Parimatch නොමිලේ ඔට්ටු ලබා දෙයි, එබැවින් ඔබට සුබපැතුම් විකුණුම් සම්බන්ධයෙන් ගනුදෙනුකරුවන්ට හැකිය. ඔබ මුලින් Parimatch සමඟ ලියාපදිංචි වූ විට, ඔබට 100% නොමිලයේ ඔට්ටු ඇල්ලීමට හැකි වනු ඇත. Parimatch හි මුදල් ලබා ගැනීමේ මූලද්‍රව්‍යයේ නිරත වීමට, ඔබ හොඳ මුදල් නෝට්ටුවක් අල්ලාගෙන සිටින කුඩා අතක් වන රතු පැහැයට හුරු ‘cash-out’ සංකේතය දෙස බැලිය යුතුය. ඕනෑම ආකාරයක කාල කොටසක් මුදල් ලබා ගැනීම සඳහා ඔබට මෙම විශේෂිත නිරූපකය සක්‍රියව පවතින වලංගු ව්‍යාපාරයක් මත ඔට්ටු ඇල්ලීමට සිදුවේ.එය භුක්ති විඳිය හැකි වෙළඳපොළක් ද විය යුතුය, වර්තමානයේ, නවතම හැකියාව අශ්ව රේස් සඳහා නිර්මාණය කර නැත.

තවද, ඔබ ක්‍රිප්ටෝ භාවිතා කරන්නේ නම්, BTC තේරුම් ගැනීමට සහ වෙනත් ඕනෑම අයෙකු උත්සාහ කිරීමට මෙන්ම මෙහි පිළිගැනීමට ඇති අවස්ථාවට ඔබ කැමති වනු ඇත. පළමු දැමීමෙන් ආරම්භ වන CAD + 325 නොමිලේ කැරකෙන 10,10,000 ක් තරම් ත්‍යාගශීලී සුබපැතුම් ප්‍රසාද දීමනාවක් එකතු කරන්න. දැන් ඔබට මෘදුකාංගයක් ලැබී ඇති බැවින්, ඒවා අගුළු හරින්න, ඔබට දැනටමත් පවතින ගිණුමකට නොමිලේ ගිණුමක් හෝ දිනපොතක් කිරීමට අවශ්‍ය විය හැක.

රීතියක් ලෙස, එක් පාර්ශ්වයක් දක්වා ක්‍රීඩා කරන සෑම ගිහි උත්සාහයක් සඳහාම ලකුණු විසිපහක් හෝ ගැටලු කිහිපයක ඇති වෙනස්කම් ඔබේ ටයි-ප්ලිට් එකට සපයයි. ඔබේ ඇඳුම් කට්ටලය විශිෂ්ට dos-2 දිනුම් ඇදීමක් ඇති කළහොත්, අලුත්ම පස්වන වීඩියෝ ක්‍රීඩාව ක්‍රීඩා කරනු ලබන්නේ දේවල් 15ක් සහ/හෝ ගැට-බෙදීමේ ගැටළු කිහිපයක වෙනස්කම් ඇතිව නතර කරමිනි. මල්ලවපොර ක්‍රීඩාවේ කොටස් ඇතුළුව ආසියාවේ මුල්ම සහ ඔබට කබඩි කැමති වීඩියෝ ක්‍රීඩාව කළ හැකි අතර ඔබට පසුව යා හැක. එය වීඩියෝ ක්‍රීඩාවට සම්බන්ධ වන පුද්ගලයන් 12 දෙනෙකුගෙන් යුත් කණ්ඩායම් දෙකක්, 7 දෙනෙකුගෙන් යුත් කණ්ඩායම් ක්‍රීඩාවක් වන අතර, ඔබ 5 දෙනෙකු ආදේශක විය හැකිය.

ඩම්ප් ක්‍රියා පටිපාටි

අයදුම් කිරීම සොයා ගැනීමට, සෑම සෙලියුලර් වෙබ් බ්‍රවුසරයකම නවතම PM වීඩියෝ ක්‍රීඩා වෙබ් පිටු විවෘත කරන්න, එවිට ඔබ යෙදුම් කලාපයට යනු ඇත. නව QR කේතය පරීක්ෂා කරන්න හෝ අයිතමයේ Android ආකෘතිය සොයා ගන්න.එබැවින් ඔබට ඩොලර් තැන්පත් කිරීමට හෝ නවතම ජයග්‍රහණ ආපසු ලබා ගැනීමට හැකිය, පරිශීලකයින්ට බහු ප්‍රතිශත ක්‍රියා වලින් තෝරා ගත හැකිය. ඔවුන්ගේ ක්‍රීඩා හැඟීම ශක්තිමත් කිරීම සඳහා සජීවී බර, මුදල් ඉපයීම හෝ වෙනත් විකල්ප අතර ඕනෑම තැනක ඔබට සොයාගත හැකිය.

ඇත්ත වශයෙන්ම, සාමාජිකයින්ගේ නවාතැන ශක්තිමත් කිරීමට සහ මුදල් විශුද්ධිකරණයෙන් මිදීමට, කීර්තිමත් බුකිකරුවන් සියල්ලම මෙය අනිවාර්ය කළේය.ඔබ Parimatch වෙත ලියාපදිංචි වූ වහාම, ඔබ නවතම සූදු ව්‍යවසාය අසල්වැසි ප්‍රදේශයේ සම්පූර්ණ පුද්ගලයෙක් බවට පත්වේ. එමනිසා, එය හැකි වනු ඇත, පසුව පළමු දැමීම සිදු කරන්න, ඔබට demo ගිණුමක් සඳහා සෙල්ලම් කරනවාට වඩා සැබෑ මුදල් සඳහා සෙල්ලම් කළ හැකිය. Parimatch සියලුම ක්‍රීඩාව නොමිලේ ලබා දීමට නැඹුරු වන බැවින් ඔබම සූදානම් වන්න.

මේ අනුව, ඔබ ඔබේම ඔට්ටු ඇල්ලීමේ සාමාජිකත්වය ඇතුළත් කර ඇති විට, නවතම Parimatch ක්‍රීඩකයින් සඳහා dos පිළිගැනීමේ ප්‍රසාද දීමනාවක් සමඟ ක්‍රීඩා කිරීමට ඔබට අවස්ථාව තිබේ. Parimatch Bookmaker සමාගමේ නවතම පරිශීලකයින් සඳහා දැන් පිරිනැමෙන ප්‍රසාද දීමනාව ඇත්ත වශයෙන්ම සිත් ඇදගන්නා සුළු ය, මන්ද ඔවුන් එය මිනිසුන්ට මූල්‍යකරණය කිරීම වෙනුවට උපයා ගැනීමට නව ක්‍රීඩකයින් වීමට ඉඩ සලසයි. දැන්, අපි ලැයිස්තුගත කිරීම සඳහා නව පරිශීලකයින් සඳහා සියලු දිරිගැන්වීම් එක්රැස් කිරීමට උත්සාහ කරන්නෙමු, ඔබට ඔවුන් සියල්ලටම කුඩා මුදලක් ලබා දිය හැකිය. මෙම දිරිගැන්වීම සමඟ, ඔබට අමතර සාමාජිකත්වය සඳහා රුපියල් 75,100ක් පමණ මිලදී ගත හැක. එය සම්බන්ධ කර ගැනීමට, ඔබ “PMGET30” වෙත ඇතුල් විය යුතු අතර, එවිට ඔබට අවම වශයෙන් 750 INR සිට ඔබගේ මූලික තැන්පතු කිරීමට උදව් කිරීමට සිදු වනු ඇත. ප්‍රධාන ප්‍රතිලාභය වන්නේ පැරිමැච් වෙබ් අඩවියට මාර්ගගත කැසිනෝ පැතිකඩ සඳහා පමණක් ලබා ගත හැකි දින 30ක් හිමිකර ගැනීමයි.

හරියටම Parimatch ජංගම යෙදුමේ ගාස්තු විකල්ප කීයක් තිබේද?

එසේම, ඔබේම පැරොමැච් වෙබ් අඩවියේ නව පාදකය සොයන බොහෝ දෙනෙකුට, FederBet නම් ලාභ නොලබන ඔට්ටු ඇල්ලීමේ සම්මේ https://bosnianembassypakistan.org/tr/ ලනයේ සංකේතය ඔබට අතිරේකව වැටහෙනු ඇත. එසේම, සංවිධානය විවිධ ගෙවීම් සැකසුම්කරුවන් සමඟ සහයෝගයෙන් කටයුතු කරන අතර එය ඔවුන්ගේ නීත්‍යානුකූලභාවය තෝරා ගැනීම තුළ කථා කරයි. එය කැනඩාව, ඇමරිකා එක්සත් ජනපදය, ෆින්ලන්තය, නෝර්වේ ඇතුළු නෝර්ඩික් රටවල ඉතා ජනප්‍රිය කණ්ඩායම් ක්‍රීඩාවකි.

බුකියෙන් දැනටමත් මූලික තැන්පතු උත්පාදනය කර ඇති අය සඳහා, මෙම සේවා සාමාජිකත්වය කිසිදා භාවිතා නොකළ නව පරිශීලකයින්ට පමණක් සුබපැතුම් ප්‍රසාද දීමනාවෙන් ප්‍රතිලාභ ලැබිය හැකි බව කරුණාවෙන් සලකන්න. එබැවින්, ඔබ ලියාපදිංචිය සම්පූර්ණ කිරීමට පෙර පිළිගැනීමේ දිරිගැන්වීමෙන් ඔබට ප්‍රතිලාභ ලැබෙන බවට වග බලා ගන්න. ප්‍රතිලාභය දිගුකාලීන මාස සාමාන්‍යයෙන් දින 30ක් වන නමුත් ඊට වඩා වෙනස් විය හැක. සමහර ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීමේ අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවි සති 1ක් පමණක් ලබා දිය හැකි අතර අනෙක් ඒවා ඇත්ත වශයෙන්ම දින 60ක් හෝ ඊට වැඩි කාලයක් ලබා දෙයි.

Parimatch දීමනා සමඟ ක්‍රීඩා කිරීමෙන්, පාරිභෝගිකයා අතථ්‍ය කැසිනෝ ශාලාවක් තුළ ක්‍රීඩා කරනවා පමණක් නොව, නිවසින් පිටව නොගොස් සැබෑ පුද්ගලයින් සහ සැබෑ කාලීන වෙළඳුන් තෘප්තිමත් කිරීමට අමතරව. එසේම, සෑම නව සාමාජිකයෙකුටම විශාල මුදල් ආපසු ගෙවීමක් සඳහා වෙනස් Parimatch ප්‍රසාද දීමනාවක් භාවිතා කිරීමට හැකි වේ. ඇත්තටම ඉන්දියානු ක්‍රීඩකයන් සතු එකම අඩුපාඩුව — විකාශනය ඇතුළත නැවුම් ඉංග්‍රීසි කේතය. 23.59 සති අන්ත විශේෂ ප්‍රමිතීන් ක්‍රියාකාරකම් සඳහා අයදුම්පතක් ඉදිරිපත් කිරීමට අඟහරුවාදා 00.00 සිට එපිටින් — Parimatch මුදල් ආපසු ගැනීම සක්‍රිය සූදුව සඳහා ලැබිය හැකි 20% තරම්. ඔට්ටු ඇල්ලීම සඳහා ඔබේ මූල්‍යය ඇත්ත වශයෙන්ම ආපසු පැමිණ ඇති බව සඳහන් කිරීම වටී.

අවසානයේදී, ඔබට මූල්‍ය පිරවීම සඳහා නවතම බාධාවන් නැරඹිය හැකිය. ඇත්ත වශයෙන්ම ගෙවීම් පද්ධතිය හෝ ණය දෙන්නා විසින් නියම කර ඇත්නම් මිස ඉහළ සීමාවන් නොමැත. ඔහු උද්යෝගිමත් ඉන්දියානු නියෝජිතයෙකු හිමිකර ගැනීමට අසාමාන්‍ය විය හැකි ප්‍රයෝජනවත් සැපයුම් විශාල සංඛ්‍යාවක් වේ. Parimatch නවතම Safe Retailer Coating කේතන මෘදුකාංගය භාවිතයෙන් ආරක්ෂිත වන අතර Tanzania වෙතින් Gaming Board වෙතින් වන සූදු රෙගුලාසිවලට අනුකූල වේ.

දැන්, පද්ධතියට තත්‍ය කාලීන පඩිය දමන්නේ කෙසේදැයි ඉගෙන ගනිමු. ඔබ සජීවී දේශීය කැසිනෝ ක්‍රීඩා කළද, එය හොඳින් වැඩිදියුණු කර ඇති බැවින් අන්තර්ජාලයට ඉහළ වේගයක් සම්බන්ධයක් අවශ්‍ය නොවේ. පහත දැක්වෙන පරිදි, ඔබේ ප්‍රදේශය සඳහා පවතින මුදල් ආපසු ගැනීමේ උපක්‍රම ලැයිස්තුවක් ඔබට පෙනෙනු ඇත. අමතර ගාස්තු සැකසුම්කරුවන්ට ගනුදෙනු සඳහා ශ්‍රේණිගත කිරීමේ ගාස්තු අවශ්‍ය බව මතක තබා ගන්න.

ඒවා සියල්ලම වෙබ් පිටුවේ ප්‍රධාන කොටසේ පිහිටා ඇත.නව “Parimatch” රේඛාව නවතම වම් පේළියේ පිහිටා ඇත – එය ක්‍රීඩා කරන ස්ථානයේ නව පුද්ගලික නොවන ගිණුමක් හැර ඔබගේම වෙබ් අඩවියේ සියලුම පරිශීලකයින්ට දෘශ්‍යමාන වේ. කෙනෙකුගේ ප්‍රියතම ආයතනවල නැවුම් ගැළපීම් නිරීක්ෂණය කරන්න, ඔබේ වෘත්තීය ජීවිතයට කරන ක්‍රියාකාරකම් පිළිබඳව දැන හඳුනා ගන්න, එවිට ඔබට විශාල අවස්ථාවන් ඇති ජයග්‍රාහී පඩිය ප්‍රශස්ත කරනු ඇත. අනාවැකි බලපෑම සඳහා ඵලදායී ඔට්ටු කිහිපයක් ඉක්මනින් අලුත්ම නැතිවූ අංකයට බාධාවක් වනු ඇත.

ප්‍රවේශය සම්පූර්ණයෙන්ම නිවසේ සිට රට මත රඳා පවතී.එය බ්‍රිතාන්‍ය සහ ආසියානු පරිශීලකයින් සඳහා විශිෂ්ට ආකාරයේ තැබීමේ ක්‍රම ඉදිරිපත් කරන නිර්දේශිත අනෙකුත් වෙබ් අඩවි වලින් එකකි. මුදල් ආපසු ගැනීම සඳහා ධාවන මිනිත්තු අඩු වන අතර ඔබට ඩම්ප් කළ හැක. මෑතකදී ලියාපදිංචි වූ පරිශීලකයින් කිහිප දෙනෙකුගෙන් විශිෂ්ට Parimatch ප්‍රවර්ධන කේතයක් ලබා ගැනීමට ක්‍රම ඉල්ලයි.

Nostrabet හි ඔහුගේ රැකියාව රචනා කිරීම, සංස්කරණය කිරීම සහ ඔබට විශේෂඥ ශ්‍රේණිගත කිරීම් පළ කළ හැක. ක්‍රීඩා පොතට, Parimatch ඔබට අවම වශයෙන් 3 ගුණයක පවුම් දහයක් නොමිලේ ඔට්ටු ලබා දෙයි. dos.00 අවස්ථාවෙන් ඈත්ව. සාමාන්‍යයෙන් ඔබේ අවස්ථාවෙන් මිදීමේ වාසිය ලබා ගැනීමට ඔබ හොඳ Parimatch සාමාජිකත්වයක් විවෘත කරන දිනයේ ඔබට දින හතක් තිබේ. අනෙකුත් බොහෝ සූදු අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවි සමඟ සසඳන විට එහි හවුල්කරුවන් අතථ්‍ය ක්‍රියාකාරකම් ඇත. බෙදාහැරීම් සැලසුම් කර ඇත්තේ ඔබගේ අනන්‍යතාවයට වඩා අඩුවෙන් ඇතුලත් කර ඇති ගෙවීම් කාර්යයන් සඳහා පමණි.

ඔබට සොයා ගැනීමට සවිස්තරාත්මක නිර්දේශ සහ ඔබට නවතම පිළිගැනීමේ දිරිගැන්වීම් නිල වෙබ් පිටුවල වෙනත් කොටසක තිබේ. සෑම ප්‍රෝ සඳහාම ඉල්ලීමක් ඇති පාරිභෝගික සහාය පිළිබඳ උපදේශනයක් ද ලොග් ඔෆ් වන අතර එමඟින් ඔබට නව පාරිභෝගිකයින් සඳහා විශිෂ්ට පරිමාච් තැන්පතුවක් ලබා ගැනීම සඳහා නැවුම් අවශ්‍යතා විස්තර කළ හැකිය. 1win යනු ප්‍රමුඛතම ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීමේ වෙබ් පිටු වන අතර, ඔවුන් ඔබට ඉතා විනෝදජනක එකක් තෝරා ගැනීමට උදව් කරයි. ඒ සඳහා විශාල ලීග, ඔට්ටු අල්ලන්න, සහ ඔබට පිරිනැමීමේ අවාසි ඇත, 1win විධිමත් වෙබ් අඩවියේ ඔබේ පාපන්දු සූදු ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව ඉහළ මට්ටමකට ගෙන යාමට අවශ්‍ය සියල්ල ඇත.1win මුදල් ආපසු ගැනීම් උත්පාදනය කිරීමට උත්සාහ කරන අතර ඔබට හොඳම ස්ථාන ලබා ගත හැකි අතර පොත් තබන්නාගේ වැඩ පරිසරය තුළ ක්‍රීඩාව පිළිබඳ විශ්වාසදායක හැඟීම් සඳහා පරිශීලකයින් සිටීම සඳහා නවතම මාධ්‍යයන් ඔබ ඇතුළත් කරනු ඇත 1win.

කෙනෙකුගේ සංදර්ශකයට වඩා හොඳින් ඉදිරියෙන් ඇති හරිත පුට් බොත්තම ක්ලික් කරන්න. වඩා අඩු නවතම පියවරේ ලැයිස්තුගත කර ඇති Parimatch සඳහා ඔබේ පළමු තැන්පතුව කිරීමට උදවු කිරීමට ඔබ අද සූදානම්. මූසිකය ‘Subscribe’ ක්ලික් කරන්න, එවිට ඔබට Parimatch වෙතින් තහවුරු කිරීමේ පළ කිරීමක් සොයා ගත හැක. තත්පර 35 කින් ඉවත් වූ නවතම නැවත පැමිණීම 2 වන දින තිහ තුළ හමුවනු ඇත.

සාමාන්‍යයෙන් බයත්ලෝන් තරඟාවලි පැවැත්වෙන්නේ ජාතීන් අතරිනි. පාපන්දු හෝ බේස්බෝල් වැනි බයියාත්ලෝන් රාත්‍රී සමාජශාලා ඔබට නොපෙනේ. ක්‍රීඩාව තුළ, ලිස්සා යාමේ ක්‍රීඩකයින්ට විශිෂ්ට රයිෆලයක් ඇති අතර, ඔබට සටන් වර්ගය අනුව, ඔවුන්ට නිශ්චිත රූප ප්‍රමාණයක් ගොඩනගා ගත හැකිය. සාමාන්‍ය ආකාරයේ ධාවන තරඟ වන්නේ ඩෑෂ්, ලුහුබැඳීම සහ මහා ආරම්භයයි. සෑම skier කෙනෙකුගේම ඉලක්කයේ කොටසක් වන්නේ ඔවුන්ගේ ස්කී සඳහා ඉක්මන් අවධානය යොමු කිරීම වන අතර ඔබට අල්ලා ගැනීමේ පරාසය තුළ සත්‍යවාදීව සහ පහසුවෙන් ගත හැකිය.

මට පුට් සහ මුදල් ලබා ගැනීමට විවිධ තේරීම් සමඟ රැවටිය හැකිද?

මිනිසුන්ට මුදල් ප්‍රමාද වීම හෝ සංකූලතා ඇති වුවහොත්, ඔබට ඕනෑම මොහොතක elizabeth-post සහ වෙනත් පහසු ක්‍රම හරහා උපකාරක කණ්ඩායම සම්බන්ධ කර ගත හැක. සියලුම Parimatch රියල් ටයිම් ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව අලුත්ම නඩුව “සජීවී සූදු ආයතනය” තුළ පැමිණේ. සජීවී ක්‍රීඩා ඇති ප්‍රදේශය පන්ති තුනකට බෙදීමට උත්සාහ කරන්න – “ලොබි”, “බෝනස්” සහ ඔබට “රීති” විය හැකිය. ව්‍යාපෘතියෙන් පිටත නිල වෙබ් අඩවියෙන් හෝ අන්තර්ජාලයේ ගැම්බල් තුළින් ඔබට ඇන්ඩ්‍රොයිඩ් හිමිකර ගැනීමට Parimatch ලබා ගත හැක.

ඔබේ Parimatch වෙබ් අඩවියට සම්බන්ධ වන විට, ඔබ ඔබේ සැබෑ වයස සහතික කර ගත යුතු අතර ඔබේ බැංකු ගිණුම සක්‍රිය කිරීමට ඔබට සත්‍යාපන විද්‍යුත් තැපෑලක් ලැබෙනු ඇත. ඔබ ආරක්ෂිතව එය අවසන් කළේ නම්, ඔබට වහාම ඔබේ ඔට්ටු ඇල්ලීමේ ගිණුම දැකීමට අවශ්‍ය වනු ඇත. සත්‍යාපන ක්‍රියාවලි වලදී, ණය දෙන්නන්ගේ ප්‍රකාශය වැනි පරිගණක වැඩසටහන් ප්‍රකාශයක් සම්බන්ධයෙන් නිවස පිළිබඳ සාක්ෂි ඉදිරිපත් කිරීමට ඔබ කැමති විය හැක.

කෙසේ වෙතත්, ඔබට ඩෙස්ක්ටොප් පැතිකඩ සඳහා නිර්මාණය කර ඇති සියලුම බෝනස් ලබා ගත හැකිය. හොඳම තැන්පතු ක්‍රමය ප්‍රතිලාභ මත රඳා පවතී. ESports බොහෝ සජීවී ක්‍රියාකාරකම් ගැටළු සහ බොහෝ සිදුවීම් සපයන විශේෂාංගයක් වනු ඇත. මෙම ප්‍රවර්ගයේ Dota 2, Counter-Hit, League away from stories, King away from Fame, සහ තවත් බොහෝ දේ අඩංගු වේ.

ඔබගේ Parimatch හි හොඳ දෙය නම්, එය සහභාගිවන්නන්ට අත්හදා බැලීමට සහ විනෝද වීමට විවිධ වෙනත් තේරීම් ලබා දීමයි. පැතිකඩවල විවිධ ක්‍රීඩා ඉසව්, තේමා සහ ඔබ කැමති ක්‍රීඩා සඳහන් වේ. Parimatch Bd ප්‍රසාද දීමනාවල නිතර අසනු ලබන ප්‍රශ්න කිහිපයක් සහ ඔබට උසස්වීම් ලබා ගත හැක. ඔවුන්ගේ සැලකිල්ල සඳහා ප්‍රතිකාරයක් මෙහි නොපෙනෙන බොහෝ දෙනෙකුට, නව විමසීම් සඳහා ප්‍රකාශයන් පිළිබඳ බ්ලොග් සටහන් කිරීමට නිදහස් වන්න, නැතහොත් අපගේම සේවාවම සම්බන්ධ කර ගන්න.